APIE MUS

Mes esame aukštos kvalifikacijos įmonė, kuri specializuojasi kondicionierių ir oro-vandens siurblių montavimu. Stengiamės padaryti Jūsų namus ar verslą patogia bei komfortiška aplinka. Mes siekiame padaryti Jūsų gyvenimą kuo patogesnį, kad galėtumėte mėgautis tinkama vidaus temperatūra: nei per karšta, nei per šalta. Įdedame labai daug pastangų, kad mūsų paslaugos būtų efektyviausios bei ekonomiškiausios Jums!
Kodėl rinktis mus?


Profesionalumas: Mūsų komanda sudaryta iš patyrusių ir kvalifikuotų specialistų, kurie įgyvendins Jūsų projektą nuo pradžios iki pabaigos su aukščiausiu profesionalumu.
Aukštos kokybės įranga: Mes naudojame tik patikimą ir pažangią įrangą, užtikrinančią Jūsų sistemų patikimumą ir efektyvumą.
Individualus požiūris: Mes gerai suprantame, kad kiekvienas klientas yra unikalus. Todėl mes visada konsultuojamės su Jumis, jog iš tikro žinotume Jūsų poreikius bei suprastume Jūsų reikalavimus. Pagal tai galime pateikti geriausią sprendimą Jums.
Pasiekiamumas: Neatidėliojame Jūsų klausimų ir užklausų. Mes visada čia ir esame pasiruošę padėti ir atsakyti į Jūsų klausimus.

Mūsų paslaugos:
Kondicionierių montavimas ir priežiūra.
Oro-vandens siurblių diegimas ir aptarnavimas.
Kondicionierių ir šilumos siurblių prekyba.
Esame pasiryžę padaryti viską, kad Jūsų namai ar verslas būtų komfortiški visų metų laikotarpiu.
Daugiau nebedelskite!
Susisiekite su mumis ir mes galėsime plačiau papasakoti apie tai, kaip mes galime Jūsų gyvenimą padaryti patogesnį.

7+

Metai patirties

600+

Laimingų klientų

100+

Didelių projektų

Atlikti Darbai